Plac treningowy

Nasz prac treningowy spełnia zarówno rolę parku zabaw, placu treningowego, ale także służy nam w procesie rehabilitacji.
Może posłużyć zarówno jako miejsce do profesjonalnych treningów Agility, jak również wszystkim, którzy chcą zapewnić swoim pupilom niezbędną dawkę ruchu na świeżym powietrzu.

Plac ze specjalnie zaprojektowanym sprzętem treningowym nie tylko uszczęśliwi każdego pupila, ale także zadba o jego kondycję.

Na naszym placu znajdziecie Państwo nowoczesne obręcze i drążki do skoków, równoważnie proste, pochyłe i punktowe, drążki do slalomu i tunel, basen (sezonowo), ścieżkę sensoryczną.

Miejsce to jest ogrodzone i w pełni przystowoane do wspólnie spędzanego czasu. U nas macie Państwo szansę na efektywny, bezpieczny trening dla swojego pupila. Psy nigdy nie będą się tu nudzić!

Na naszym placu pod opieką trenerów macie Państwo możliwość rozwoju waszych czworonogów na wielu płaszczyznach.

Do zalet ćwiczeń na sprzęcie do agility można zaliczyć:

– Polepszenie aktywności fizycznej zarówno psa jak i człowieka;
– Polepszanie umiejętności psa – słuchanie, zapamiętywania, łączenia faktów;
– Poprawa kondycji (ćwiczenia wykonywane na świeżym powietrzu, przy dużej ilości powtórzeń, oraz intensywnym przemieszczaniu się pomiędzy urządzeniami mogą być świetną formą treningu);
– Wspieranie koordynacji ruchowej psa;
– Budowanie relacji między właścicielem a psem;
– Ćwiczenie umiejętności koncentracji (zwłaszcza, kiedy w pobliżu znajdują się inne psy);
– Wzmocnienie więzi społecznych, zarówno przez psa jak i człowieka.

Zachęcamy do spędzania czasu na świeżym powietrzu z Waszymi zwierzętami. To dobra okazja, aby zapewnić im trochę ruchu, rozrywki i socjalizacji z innymi psami!

Plac wykorzystywany jest głównie podczas regularnych szkoleń oraz zajęć z psami rehabilitowanymi w naszym gabinecie, ale oferujemy także wynajem na potrzeby gościnnych warsztatów, seminariów czy treningu grupowego i indywidualnego bez nadzoru naszego instruktora.